W ramach tego projektu organizuję również kobiece spotkania, warsztaty oraz konferencje. Do tej pory moje warsztaty i wydarzenia zgromadziły ponad 350 kobiet.

Występuje również gościnnie podczas wydarzeń.

Uwielbiam motywować, inspirować oraz pomagać kobietom w ich przemianie i dodawać sił, wiem i jestem o tym przekonana, że każda kobieta może odkryć w sobie nowe pasje, nową energię i zmienić w swoim życiu cokolwiek, czego tylko zapragnie w danym jego obszarze, jeśli tylko określi swój cel i systematycznie będzie podążać właściwą drogą ku temu. Wiem doskonale co to znaczy jednego dnia mieć wszystko a drugiego nic. Wiem również doskonale ile trudu trzeba włożyć, by budować nową siebie. I jestem przekonana, że każdy człowiek może zmienić w życiu wszystko, jeśli tylko bardzo chce i podejmie w tym celu działania.

Prywatnie jestem wielką miłośniczką zwierząt, totalną psio-kociarą, zakochaną w kochaniach. Uwielbiam grzebać w ziemi w ogrodzie, dekorować co tylko się da  , fotografować, jeść, podróżować, odkrywać mało znane i być w ruch, bo ruch to życie a ja uwielbiam życie!

Przewiń do góry