"W życiu zawsze można zmienić wszystko "
- ale zmiany najlepiej zacząć od siebie 😉

Zapoznaj się z moją ofertą i wspólnie ustalmy najlepszą drogę przemiany dla Ciebie 🙂
Monika Ratkowska

Maraton Kobiecości - projekt dla kobiet

linia

MISJA : "Inspirowanie i motywacja do pozytywnych przemian"

CO ROBIMY :

motywujemy

Motywujemy

do bycia kobietą świadomą oraz do pozytywnych przemian, rozwoju i działania

inspirujemy

Inspirujemy

do realizacji marzeń i celów

pomagamy

Pomagamy

w realizacji przemiany i osiągnięciu celów

laczymy

Łączymy

kobiety poszukujące motywacji, inspiracji, rozwoju, wiedzy i pomocy

 Twórczyni projektu  -  Monika Ratkowska

linia

"Każdy moment jest dobry,
by zmienić w życiu wszystko"
- a najlepiej zacząć od siebie.

Monika Ratkowska

Dziękuje za czas, który poświęcasz na zapoznanie się z moim projektem, którego ideą jest motywacja do działania i aktywności, zarówno fizycznej, prywatnej jak i zawodowej budujących pozytywne przemiany.
Zapewne zastanawiasz się dlaczego właśnie ja i dlaczego taki projekt.
Otóż sama żyję od dzieciństwa w duchu sportowym, jednocześnie będąc osobą bardzo przedsiębiorczą i ambitnie poszukującą możliwości rozwoju.
Od zawsze ciężko sama pracowałam zarówno nad sobą i swoim ciałem jak i nad realizacją swoich pasji, marzeń  oraz celów zawodowych. Nie obyło się bez upadków, których absolutnie nie żałuję gdyż one są moją ogromną siłą  i cenną lekcją, czym teraz mogę dzielić się z  Tobą. Za sobą mam ponad 15 lat pracy zawodowej na scenie jako tancerka i choreograf. Obecnie nadal pracuję jako trener i choreograf nie tylko z tancerkami czy modelkami ale również sportowcami czy ludźmi biznesu, którzy coraz częściej stają na scenach i prezentują swoje biznesy. Pracuję również z nastolatkami oraz kobietami w różnym wieku, które chcą poprawić wygląd swojej sylwetki, zniwelować niedoskonałości czy wady postawy oraz czerpać energię i radość z aktywność i fizycznej w tym także  z tańca, który jest jednym z najlepszych antydepresantów jakie znam.

 

 

4 Monika Ratkowska
5 Monika Ratkowska

 

 
2 Monika Ratkowska
3 Monika Ratkowska

Realizacja założonego projektu niezależnie czy to jest projekt pt : "Ciało", "Zdrowie", "Marzenia" , " Rodzina", "Rozwój osobisty", "Związek" czy moja "Kariera Zawodowa" - wymagają ciągłej motywacji, czerpania inspiracji, konsultacji z tymi, którzy mają bogatsze doświadczenia i czerpania z nich jak najwięcej dla siebie.

Pragnę uświadamiać, że wszystkie projekty są nierozerwalnie powiązane z pierwszymi dwoma, które wymieniam. Jeśli nie zadbasz najpierw o ciało i zdrowie - trudniej będzie ci odnosić sukcesy w projektach osobistych czy zawodowych. Ciało kobiety to świątynia i jedyne stałe miejsce zamieszkania na ziemi - dlatego dbaj o nie najlepiej jak to możliwe.

Maraton Kobiecości - łączy wszystkie wyżej wymienione projekty w całość. Kobiety szczególnie mają potrzebę poczucia spełnienia na różnych polach i właśnie wtedy są najszczęśliwsze. A kiedy kobieta jest zdrowa, zadbana, spełniona, szczęśliwa - otacza tą aurą również krąg swoich najbliższych.

Czy masz 20 czy 50 lat - naprawdę nieistotne. Zawsze możesz zmienić w życiu wszystko - niezależnie od momentu.

Bądź kobietą zdrową, piękną, mądrą, spełnioną i szczęśliwą - zrób to już dziś dla siebie i dołącz do Maratonu Kobiecości.

Monika Ratkowska - twórczyni projektu Maraton Kobiecości, Menadżer Generalny Agencji Artystycznej Sibled oraz formacji Maroka Show Girls.

Event Manager z ponad 15 letnim doświadczeniem w zakresie tworzenia scenariuszy i realizacji wydarzeń artystycznych, realizacji planów sesji zdjęciowych oraz projektów produkcji teledyskowych ,reklamowych i serialowych. Kilkanaście lat temu sama zaczynała od udziału w regionalnych konkursach piękności takich jak Miss Polski czy Miss Polonia oraz pracy jako modelka. Jest jedną z nielicznych w Polsce, mających na koncie ponad 30 ról w produkcjach teledyskowych. W jej portfolio są także epizody serialowe. Na swoim koncie ma również przygodę muzyczną. Nagrała 12 utworów do, których w większości sama napisała słowa oraz wydała do nich teledyski, które również sama wyreżyserowała. Zdecydowanie uważa że marzenia się nie spełniają - marzenia się spełnia ! Ale potrzeba do tego motywacji i determinacji.

Tancerka, choreograf i instruktor .Jej największą życiową pasją jest taniec, który uprawia od dziecka i który przekształciła z sukcesem w business. Zaczynała jako solistka by w 2006 utworzyć formację, która do dziś istnieje i stale występuje. Scena to jej żywioł. Oprócz tworzenia choreografii dla swojej formacji, przygotowywała również 4 krotnie finalistki konkursów piękności w tym min. 3 - krotnie finalistki Miss Polonia. Zapewniła oprawę artystyczną kilkudziesięciu koncertów min. dla Candy Girl, Dj Adamusa, Freaky Boys, Mr President, Marco Bocchino, Pudzian Band, Alchemist Project, Eleny, Claydee, Mario Bischin.

13615334_572009296304214_5055296519800312174_n

poprawione-1

W swoim portfolio posiada realizację oprawy artystycznej wydarzeń dla takich firm jak: Baumit, KGHM, KGHM Metraco, Gamesystem, LFP, Scania, Grupa ATM, Intec, S7 Medical Company. Najlepszą jej rekomendacją jest fakt, iż współprace z tymi firmami nie były jednorazowe.Swoimi działaniami wspiera przedsiębiorców oraz firmy w zakresie szeroko pojętego Marketingu .

Prelegentka szkoleń i konferencji szczególnie poświęconych tematyce kobiecej. Przygotowuje również innych do wystąpień na scenie

Motywatorka, pasjonatka zdrowego stylu życia, tańca oraz treningów fitness. Zakochana w podróżach i tematyce dotyczącej rozwoju osobistego. Aktywnie działa na rzecz bezdomnych zwierząt i sama jest szczęśliwą posiadaczką kilku adoptowanych kotów i psów. Amatorka jazdy konnej. Wolne chwile poświęca najbliższym oraz na pisanie, czytanie, naukę języków obcych.

Ambitna, konkretna, przedsiębiorcza, kreatywna, zaangażowana, twórcza z wizją i wielką pasją w działaniu.

"Moją misją jest inspiracja i motywacja do pozytywnych przemian"
Monika Ratkowska